Державна фіскальна служба України на запит Підприємства щодо порядку виникнення податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне під земельної ділянки (далі - Податок), керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.
Підприємство без надання підтверджуючих документів повідомило, що всі об’єкти нерухомого майна (далі - Майно) закріплені за Підприємством на праві господарського відання.
Підприємство, посилаючись на визначення платника Податку у п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Кодексу, просить підтвердити відсутність у нього підстав для виникнення податкових зобов’язань з Податку.
Оскільки платниками Податку визначені власники Майна, то у Підприємства не виникатимуть податкові зобов’язання з Податку в частині об’єктів Майна, які зареєстровані у розділі «інші речові права та суб’єкт цих прав» Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Реєстр) відповідно до процедури державної реєстрації права у Реєстрі з присвоєнням об’єкту нерухомого майна реєстраційного номера.
У відповідності до п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.
© газета "Все про бухгалтерський облік", 2018-2024 Всі права на матеріали, розміщені на сайті газети "Все про бухгалтерський облік" охороняються відповідно до законодавства України. Використання, відтворення таких матеріалів допускаються тільки в межах, установлених законодавством України. При цьому посилання на сайт газети "Все про бухгалтерський облік" є обов'язковим. |
Передплатіть газету "Все про бухгалтерський облік" |
Приєднуйтесь до нас у соцмережах: |