Головне управління ДФС на звернення Підприємства щодо порядку сплати екологічного податку за розміщення відходів (далі - Податок), керуючись ст.52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє наступне.
Товариство без надання інформації щодо видів відходів, які утворюються ним під час провадження господарської діяльності, а також змісту угод, укладених із спеціалізованими підприємствами, які мають дозвільні документи на поводження з такими відходами, просить підтвердити відсутність у нього обов’язку платника Податку в частіші розміщення відходів.
Оскільки п. 250.12 ст. 250 Кодексу контролюючим органам для перевірки правильності визначення платниками Податку фактичних обсягів розміщення відходів надано право залучати представників органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, то визначення наявності у Товариства обов’язку платника Податку в частині розміщення відходів може бути здійснено на підставі висновку державної екологічної експертизи, отриманому в порядку, визначеному Законом України «Про екологічну експертизу».
Податкова консультація відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.
© газета "Все про бухгалтерський облік", 2018-2025 Всі права на матеріали, розміщені на сайті газети "Все про бухгалтерський облік" охороняються відповідно до законодавства України. Використання, відтворення таких матеріалів допускаються тільки в межах, установлених законодавством України. При цьому посилання на сайт газети "Все про бухгалтерський облік" є обов'язковим. |
Передплатіть газету "Все про бухгалтерський облік" |
Приєднуйтесь до нас у соцмережах: |