Державна фіскальна служба України розглянула лист, щодо оподаткування платежів, що сплачуються на користь нерезидента, та в межах компетенції, з урахуванням податкової консультації від 26.02.2018 № 768/6/99-99-15-02-02-15/ІПК та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.
Кваліфікація як роялті платежів, одержаних у рамках угоди з надання комп’ютерного програмного забезпечення, залежить від характеру прав, що набуваються відповідно до такої угоди.
Термін «роялті» (зокрема, щодо платежів за використання або надання права на використання комп’ютерної програми), визначений відповідно до п. 2 ст. 12 Конвенції між Урядом України та Урядом Ірландії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та доходи від відчуження майна, яка набрала чинності 17 серпня 2015 р., з урахуванням Коментарів до ст. 12 Типової конвенції ОЕСР про уникнення подвійного оподаткування доходів і капіталу, повністю відповідає визначенню роялті відповідно до п.п. 14.1.225 п. 14.1 ст. 14 Кодексу.
Відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, жому надано таку консультацію.
© газета "Все про бухгалтерський облік", 2018-2024 Всі права на матеріали, розміщені на сайті газети "Все про бухгалтерський облік" охороняються відповідно до законодавства України. Використання, відтворення таких матеріалів допускаються тільки в межах, установлених законодавством України. При цьому посилання на сайт газети "Все про бухгалтерський облік" є обов'язковим. |
Передплатіть газету "Все про бухгалтерський облік" |
Приєднуйтесь до нас у соцмережах: |