X

Ви можете залишити відгук про цей документ.

Залишилось символів: 200
Пошуковий ресурс "ІПК" газети "Все про бухгалтерський облік"

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 21.03.2019 р. № 1147/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула лист ТОВ «
» від    № (вх. ДФС №    від    ) щодо
надання податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) повідомляє.

Щодо питання виправлення орфографічних помилок при оформленні довідки про опломбування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО)

Правові засади щодо застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначені Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265).

Пунктами 1 та 14 ст. 3 Закону № 265 встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані, зокрема:

Відповідно до п. 4 Порядку № 601 введення РРО в експлуатацію, їх технічне обслуговування та ремонт здійснюється ЦСО виключно на підставі укладених з користувачами РРО відповідних договорів.

Пунктами 13, 36 та 51 Порядку № 601 передбачені умови, за яких ЦСО здійснює опломбування РРО та видає довідку про опломбування РРО.

Отже, у разі встановлення орфографічних помилок у довідці про опломбування РРО, суб’єкту господарювання для їх виправлення необхідно звернутися до ЦСО, з яким укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Згідно з пунктом 52.2 статті 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.